| Otiko a întrebat:

Cum pot sa ma inscriu pe www.drpciv.ro pentru inmatricularea unei masini pe judetul Brasov? Nu am reusit. Mi s-a spus ca doar pe acel site se pot face programari. Doresc sa imi trec masina pe nume.Am vizitat site-ul am cautat la sectiunea inmatriculari si nu reusesc sa gasesc campurile de completare pentru a face programarea. Va rog frumos sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Conducere și Înmatriculare a Vehiculelor
Strada Turnului 13, Brașov 500152, Romania
+40 268 314 806
https://maps.app.goo.gl/3yYyciZWqmGwgDqR8

Trebe sa mergi la ei dar suna inainte sa pregatesti actele necesare adica ceea ce trebuie sa ai la tine

1 răspuns:
| Otiko explică (pentru mgtow):

Multumesc frumos!