| QweRty777 a întrebat:

Cum scap de mirosul de benzina? Am bagat benzina si am pus prea multa, a dat putin pe afara, acum miroase a benzina langa masina, cum curat acolo pe unde a curs? Sau se duce singur in timp? Totusi as vrea sa curat.

Răspuns Câştigător
| andrei83alexandru a răspuns:

Se duce mirosul, nu e permanent. Vezi partea buna a lucrurilor: acum, ca miroase a benzina in jurul masinii tale, stie toata lumea ca ai bani ca sa faci plinul, plus ca arunci cu benzina peste tot!
Mare boier, mare caracter!

| QweRty777 explică (pentru andrei83alexandru):

Da normallaughingmereu cu rezervoru fulllaughing te pup

| andrei83alexandru a răspuns (pentru QweRty777):

Si eu te pup (sper sa fii fata! happy ). Daca nu, te pup prieteneste (no homo, you know the meme),
Ti-am raspuns greu: am fost "bagat" pana in gat in munca.
Munca multa, bani putini: nu aunge de un plin laughing))