| BogdanAiud a întrebat:

Cum se numeste programu ala de chestionare auto in care masinile din imagine se misca, funda cine-mi zicebig grin! Si daca stiti care sunt cele mai bune site-uri cu chestionare sa mi le mentionati mai jos.Ce parere aveti de e-drpciv.ro?

4 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Ai aici toate intrebarile care pot sa-ti pice www.autozbot.net78.net

| BogdanAiud explică:

Va multumesc la toti pentru raspunsuribig grin!
Am permisuu de 2 luni:X!

| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Www.drpciv.ro exact ca la exemanul pe care il vei sustine

| taws a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi direct la susra, pe site-ul oficial al DRPCIV.
Pentru a accesa chestionarele gasesti un tutorial util aici http://www.politisti.ro/......al-drpciv/