| PurpleMonster a întrebat:

Cum se procedează dacă vreau sa comand o cursa Bolt? Doar aleg mașina și atâta tot?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Alegi clasa (masina), destinatia si punctul de preluare. Poti intreba si un sofer despre interfata aplicatiei sau unii ti-o vor spune ei pur si simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut cursa de 15 lei. I am platit omului in mana. Cand am vazut in aplicatie ca e setat cardul care era gol? m-a pus sa platesc cu alt card, si nici nu am gasit suport sa le spun ce s-a intamplat, greseala mea dar nu e vizibil pe uber cu ce e platit, macar sa puna pop up ca sa vada omul dinainte ca e ceva important, ai grija cu ce platesti

| antonio803 a răspuns:

Da

| Reyy11 a răspuns:

Da,iti alegi masina(normal sau comfort)si modalitatea de plata(cash sau card). Seara faina!

| EDWARDVASILE a răspuns:

Da