| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare rabla asta de mașină?

https://youtu.be/dsWxMoh3_50

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e masina, e concept.
Ca masina e 0, nu prea te duce nicaieri, iar siguranta in ea banuiesc ca e pe minus, daca nu te vede un mos cu Logan, trece peste tine (iar tu ai doar sticla/plastic deasupra capului).
De analizat sunt ideile, stopurile cu fibre, admisia capotei, grila luminata si alte elemente de design, pe care le-au testat pe conceptul asta, pentru a le lua in calcul pe viitor, la noile modele de serie.
Renault a stat mereu bine cu tehnologia, mi se pare normal sa fie la nivelul ala.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un concept de care nu o sa ne atingem niciunul niciodata.
nu am sa inteleg niciodata treaba asta cu conceptele facute de constructorii auto. Din punctul meu de vedere, adica al clientului nu ma face sa ales sau nu o marca pe acesta baza.

| Wr3nch a răspuns:

E un model facut intr-un singur exemplar deoarece nu sunt viabile comercial. Arata ok, dar nu cred ca majoritatea ar vrea sa o cumperehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E aiurea. Zici ca este din filmele SF.

| N1GHTMAR3 a răspuns:

Masina fiabila, cu siguranta nu, interiorul, e super aiurea, creca dupa 1h nu as mai vedea bine culorile.
Ca si concept pot spune ca arata binisor, nu pot spune ca au facut mare lucru, pentru ca sunt multe masini care modificate sau nu arata mai bine decat aceasta, in plus alea macar sunt fiabile...

| Roelly202 a răspuns:

E naspa rau de tot, unde ai gasit cazanu ala?

| Legion7X a răspuns (pentru Roelly202):

În ghenele de Youtube happy