| ionutmihai21 a întrebat:

Dacă am cazierul expirat mai pot da examenul auto?

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Dosarul nu iti va fi acceptat daca vor vedea cazierul expirat sau alte documente (medicale).
Poti sa te duci maine sa intrebi chiar la biroul unde vei depune doasarul.

| Frank51 a răspuns:

Cine a spus ca ai nevoie de cazier?

| CleanHeart a răspuns:

Iti trebuie un cazier nou.

| ruddy a răspuns:

Din cate stiu cazierul ii valabil 6 luni pe cand scoala ii un 1, Ai nevoie de acel cazier doar la inscriere.

| AlexDK98 a răspuns:

Salut! Daca ai inregistrat deja dosarul si ai sala da ca nu il mai verifica nimeni. Daca ai traseul nu poti sa il dai deoarece politistul se uita pe fisa, cazier, copie buletin si toate actele inainte sa dai proba. Bafta!