| bogz a întrebat:

Daca am niste boxa la pc care scot 10W (au si bass) as putea sa le modific astfel incat sa scoata 320W pentru niste boxe de la o masina(pioneer).

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu! Nici macar cutia nu se va potrivi pentru ca un difuzor de 320W este mult mai mare ca si dimensiuni, singurul care poate fi folosit este firul dar si ala e indicat sa il schimbi si sa pui ceva ecranat!

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu scot ci suportă puterea respectivă, dar ampliful de la PC nu poate debita decât cei 10 W, la fel şi difuzoarele lor.

| 2PacKilluminati a răspuns:

Ca sa le modifici iti trebuie difuzor mai puternic.decat sa le modifici mai bine iti cumperi alte boxe.verisoru meu isi cumpara doar difuzor pentru ca cutia si-o face el.