| 1973anca a întrebat:

Dacă am picat pe 28 octombrie 2022 cât de repede pot sa dau din nou?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Abia DUPA ce trec 15 zile poti merge sa-ti faci urmatoarea programare!
Asat inseamna intr-un caz fericit peste 1 luna de zile.

Oricum ai obligatia sa mai faci 6 ore de sofat cu instructorul si chitanta sa o atasezi la dosar, cand faci urmataore programare pentru examinare.

| Andrei0003 a răspuns:

Ai picat ce? Bacul? Licența? Corigența? Examenul pentru permis? Admiterea la facultate? Proba la etilotest? Test psihologic? Test antidrog?
Parcă lenea asta de a scrie a devenit epidemie, zău...