| Mario1994 a întrebat:

Dacă am rupt talonul auto din greșeală, doar un pic ce pot să fac cu el? Trebuie să îl schimb cu altul? Cam cât dura dacă îmi fac altul original?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are nimic. Daca nai ocupatie si vrei sa mergi la srpciv o poti face pentru inlocuire

| Simpatic a răspuns:

Daca e doar un pic si se poate citi absolut totul, eu zic sa il lipesti cu scotch.
Daca e deteriorat sau seria numai e vizibila ar fi bine sa-l preschimbi.
Dar daca e usor rupt cum ai zis nu iti face griji lipeste-l ca si cum ai lipi o bancnota si nu vor fi probleme.

| Sofer a răspuns:

Îl lipești cu scotch.

| Digikey a răspuns:

Altul original nu o sa-ti mi dea, doar duplicat.

| Digikey a răspuns (pentru Digikey):

Dureaza cateva ore sa depui actele si dupa 3 zile iti vine acasa.