| razadeluna a întrebat:

Daca ati avea 20.000 Euro ce masina v-ati cumpara?

30 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La acest buget as opta pentru Nissan Qashqai. Chiar daca nu prea raman bani de optionale... Dar as lua in calcul si o masina germana rulata.

| sorin a răspuns:

BMW 318i

| andrey23 a răspuns:

Un ford mondeo sh happy

| Brigitta a răspuns:

Nou: ori un scirocco; ori golf6 (variant mi-ar place).
Second: A4 allroad, bmw 3 happy Astea imi vin acum in minte...

lolita
| lolita a răspuns:

Merceds benz 4*4 de la mana a doua, imi plac masinile mari.

| Slavic a răspuns:

Bentley

| JeSa a răspuns:

Jeep :-P(Wrangler Rubicon), la Second Handhee hee

| beny a răspuns:

Mias lua o bicicleta laughing dar desigur nu strica nu mercedes benz ml sau un hummer h3, 2 big grin

| daniDeeDee a răspuns:

Audi A6

| oliver427 a răspuns:

Mercedes E class, binenteles daca as avea si pe urma bani sa o intretin.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu mi-as cumpara masina.

| iri a răspuns:

Pai eu intai as investi si cand s-ar tripla mi-as lua un X6. Ce frumos visez, nu? laughing

| CatalinMG a răspuns:

Un VW Golf4 sau un Audi A6

| Steff_7182 a răspuns:

Salut!
Volkswagen Golf 5 Full Option sau Toyota Auris Full Option sau Toyota Corolla echiparea de mijloctongue.Sunt masini bune ce se intretin usor si consum redus.
Pa pa si Bafta!

| geronimo a răspuns:

Nu credeti ca este mai oportun sa investiti acesti bani in ceva care facebani, decit in ceva care toaca bani avin-d in vedere vremurile in care traim? ce parere aveti? ar fi multe de discutat dar ne oprim aici.

| rudragos a răspuns:

Toyota avensis ...pentru a fi multumit.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mi'aş lua tren că mi'e rau pe maşină laughing

| alexutzu00791 a răspuns:

Una sa mi mai ramana bani si de o curva n dreapta si una n portbagaj-de rezerva

| rmx05 a răspuns:

Volkswagen golf big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacia Logan si economisesc restul :-)
Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Renault

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VW passat, dar la banii astia, cred ca unu la mana a a2a happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti o skoda octavia elegance cu motor de 1. 8 turbo benzina la 180 de cai. iti garantez ca nu iti mai trebuie alta masina. te indragostesti pe loc de ea.merita iti zic din propria experienta.economisesti f mult si e o masina cu care nu te faci de ras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) Am vazut ca multi vor Mercedes si BMW, pai la 20 000 euro ce ne luam?laughing la mana a 14a din Germania, sau cu numar de Bulgaria?laughing
Imi place Mini Cooper, dar pentru ca sunt prea mare, nu ma simt confortabil in ea; este o idee Mini, mai ales pentru traficul din Romania. As alege si Alfa Romeo, pentru 159 iti mai trebuie putini banuti, dar pentru a cumpara Mito e suficienta suma de 20 000. 2 masini perfecte.
Si fara sa stau pe ganduri, as cumpara Honda Civic.
As alege si VW, Golf, Passat, Polo. Depinde si ce preferi tu, o masina de familie sau una de oras, mica? Una sportiva sau Suv?
O masina noua in orice caz.
Eu unul am preferat sa strang toti banii dar sa cumpar masina noua, pe care am mi-am dorit-o.

| Victoria a răspuns:

BMW sau Mercedes.

| dany4 a răspuns:

Seat leon

| alyx a răspuns:

Ba ceva care nu are tractiune pe spate, ca iarna nu e buna in romania, in rest ceva care sa se intretina usor.

| VIKZ a răspuns:

Un Audi A6 Diesel sau Bmw Seria 5 520 diesel (second-hand)

| pixanu a răspuns:

Volvo V 50 momentum

| razvan_6842 a răspuns:

Un audi a6