| Daniel26 a întrebat:

Daca ati facut scoala de soferi in Bucuresti mai recent, ce scoala ati ales, cat a costat si cate luni a durat totul? Merci.

3 răspunsuri:
| IONEL39 a răspuns:

Am facut la bidi-trans, iar in 2 luni am terminat o ( de la inceputul lui august pana la inceputul lui octombrie ) poti si mai repede decat atat, dar eu nu implinisem 18 pana in octombrie si nu aveam de ce sa ma grabesc

| Daniel26 explică (pentru IONEL39):

Multumesc! Cat te-a costat totul?
In ce zona ai dat exemenul (traseul)?

| IONEL39 a răspuns (pentru Daniel26):

Salut, sincer sa fiu este o scoala destul de scumpa, ai 3 categorii de unde poti alege standard, premium si premium +, am avut premium si am dat undeva la 22-23 cu tot cu analize, pe langa asta mai o sa platesti masina in ziua examenului 200 de lei. Acum am terminat cu tot am luat carnetu pe 2 decembrie