| wannabe a întrebat:

Dacă ați putea face o clasificare a tipuruilor de deținători de mașină, cum i-ați împărți?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

-Oameni care au nevoie doar de o masina modesta fara sa ii intereseze mai nimic de ea, ce sa ii duca din A in B ( cei ce cumpara dacia, opel corsa, polo, fiesta, clio si alte masini de genul, fie ele second sau noi).
-Oameni ce isi cumpara masina sa se dea mari desi nu isi permit ( cei ce cumpara Seria 5 cu 400. 000km si alimenteaza cu 50 lei sau masina de lux in rate si ei stau in chirie)
-Bogatani care chiar isi permit masinile de lux si le cumpara pentru statut
Oameni care chiar se gandesc bine la ce au nevoie de la o masina, ce pretentii au si daca isi permit intretinerea.
Samsari ce cumpara masini doar sa le vanda ( fie ei tepari sau nu).
-Pasionati care sunt fie dupa putere, tuning, aspect si investesc timp si energie in masina respectiva pentru placere.

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Bogați și idioți
Săraci și idioți
Bogați pe față&săraci în realitate și idioți

| DaniTDCI a răspuns:

Bogati, decenti si "smecherasi"

| goguPatent a răspuns:

Bmw si restul cu putin bun simt

| Mirel4412 a răspuns:

Saraci, modesti, bogati, saraci cu apucaturi de bogati, tigani( ma refer la mentalitatea multora nu a tuturor), cocalari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsari
tepari
drogati
atenti
profesionisti
taximetristi