| iulianolaru99 a întrebat:

Daca azi am picat examenul auto ( orasul ), oare iar o sa ma programeze peste 3 luni la urmatorul examen?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil ca da

| emilitalia a răspuns:

Dacă esti respins la proba practică, trebuie să-ti programezi o altă susținere, nu mai devreme de 15 zile de la ultima, dar în cel mult un an de la data terminării școlii de șoferi.

| asperger3 a răspuns:

Depinde de ce judet esti tu. In Olt am inteles ca dureaza si 3 luni(nu prea sunt politisti pentru traseu si de-aia dureaza mult, mai sunt 3 din 4, unul s-a pensionat)

| Bordea_Cypryan_1994 a răspuns:

Salut.
Depinde acum si cati de multi candidati sunt, daca sunt multi candidati dureaza 2-3 luni, daca nu sunt multi dureaza mai putin.
Daca ai ceva relatii te reprogrameaza si dupa o saptamana 2. Bafta

| iulianolaru99 explică (pentru Bordea_Cypryan_1994):

Mersi! Oricum, am decis sa aranjez ceva pentru data viitoare laughing