| Andrei12345 a întrebat:

Daca e cineva din Focsani, vreau sa stiu si eu daca duminica e deschis parcul auto si la cat se deschide si la cat se inchide!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cred ca te referi la targul auto fiindca in parcuri sunt doar masini noi sau recuperate de la leasing si pleaca de la 10.000 de euro cele mai ieftine. Daca te referi la targul auto unde sunt si masini SH este si duminica dar este mai pustiu. Cele mai multe masini gasesti vinerea!