| anonim_4396 a întrebat:

Daca expira dosarul si eu am luat sala si n-am dat niciodata orasu trebuie la renoire sa dau iarasi sala sau pot sa dau direct orasu? Numai pot sa dau la data programata pentru ca au intervenit ceva probleme iar dosarul expira chiar la cateva zile dupa. Atunci va trebui sa reiau de la capat tot si sa dau iarasi sala?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa incepi cu scoala de conducere, proba teoretica si proba practica, ca si cum n-ai facut nimic anterior.

| xZeke a răspuns (pentru Ioandelasal):

Aiurea atunci, Ms de raspunshappy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci totul de la zero, inclusiv scoala