| DoarEu291 a întrebat:

Daca implinesc 18 ani pe 11 iunie si am toate actele necesare, pot sa dau sala in aceeasi zi?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti programat in ziua aia, da, se poate.
Desi, sansele ca scoala ta sa va programeze pe toti in 11 iunie, este mica de tot.

| Andreeush a răspuns:

Da, poți să dai sala dacă ești programat în acea zi.

| Denila123 a răspuns:

Treb sa ti faci buletin de 18 ani

| ThyDoom a răspuns:

Cu siguranță.

| johnbucuresti a răspuns:

99.99999%nu
nici macar nu aveau voie sa te primeasca sa faci scoala
mai bine nu atragi prea tare atentia
sa nu cumva sa se autosesizeze militia si sa te complice cu declaratii pe la sectie
mergi pe burta ca e apa mica
gura mica si joc de glezne

| anonim_4396 a răspuns (pentru johnbucuresti):

Scoala se poate incepe cu 3 luni inainte de data in care implinesti 18 ani. Examenul doar dupa ce ai implinit 18happy

| suntserios a răspuns (pentru johnbucuresti):

Doar ca legea ii permite sa faca scoala la 17 ani si 9 luni iar tu cand vreo sa mai faci pe interesantul informeaza te inainte ....pana atunci gura mic si joc de glezne

| darrio2007 a răspuns (pentru johnbucuresti):

Mai informeaza-te. Nu vorbi fara sa cunosti problema.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru johnbucuresti):

Ce militie? Aloo numai sunte m in anii 80