| Vasilicamosbatran a întrebat:

Dacă întru intr-un tir, frontal cu 170 km/h mor direct?
Adică sa zicem ca eu am 170 și frontal tiru are sa zicem 100 km h.
Practic în momentul accidentului e ca și cum as fi întrat într-un zid cu 270?
Adică viteza de deplasare a mea plus a celuilalt conducător auto creste în plus?
Funda.

14 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Te superi sau nu pe mine, accept si injuraturi dar la ce intrebari pui pe aici (si am mai vazut ca ai si pe profil) singurul loc unde tu ar trebui sa ai masina ar trebui sa fie in GTA. Locul pustilor ca tine suferinzi de boli psihice ar trebui sa fie internarea la spital si tratament sub supraveghere!
Si totusi ca sa ai o masina care sa atinga 170 km/h trebuie sa fie mai scumpa decat un cotez de de 1000 de euro pe care-l ai tu, deci slabe sanse ca masina ta sa ajunga la 170...
Un om in deplinitatea facultatilor mintale nu s-ar gandi niciodata la a face rau si altora, intrand cu 170 km/h intr-un tir ii provoci dauna grave tirului, posibil daune totale nu poti face tir-ul conserva dar ii distrugi sasiul, apoi soferul acelui TIR poate fi grav afectat, ii distrugi sanatatea unui om nevinovat, iar faptul ca tu mori il lasi pe acela cu sechele si traume psihice.
Vrei sa te sinucizi fa-o tu singur coteiule nu punand viata unor oameni in pericol.
Astfel de intrebari si porniri nu-si au locul aici.
Le da Dzeu probleme de sanatate unor nefericiti care isi doresc din tot sufletul sa traiasca, iar altii care au maini, picioare sunt ok cat de cat nu-si doresc sa traiasca;
Eu zic ca esti un troll : ba ai seat albea ba audi RS7 :)) in visele tale pustiulica, mai stii cand pe autostrada aveai beat 243 km/h :)) ma faci sa rad
Pusti cordit, cica cum sa fii smecher in 2021, vrei un manual sa te invete cineva cum sa fii smecher? : https://www.tpu.ro/......dau-funda/
Cu siguranta nu ai mai mult de 14-16 ani si te lauzi pe aici aiurea...mai iesi din casa si mai lasa jocurile pe PC, mai pustiule cu acnee
Daca as fi admin acum pe loc te-as bana, frustratii cu idei de retarzi nu au ce cauta aici!

| Vasilicamosbatran explică (pentru Simpatic):

Ai dreptate sunt troll.
Dar eram curios de răspunsurile utilizatorilor de aici.
Nu am gânduri de genu sau sa fac rău etc.
Doar sunt curios. Adică da m-ai prins nu am mașinile respective, dar am si eu una dar nu zic marca și am 19 ani și permis.
Ideea e ca sunt curios de unele răspunsuri și pun întrebări random.
Pentru asta trebuir sa imi fie contul sters?

| Simpatic a răspuns (pentru Vasilicamosbatran):

Ok,dar eu nu am de unde sa stiu ca tu glumesti sa spui in serios, noi aici tratam intrebarile cu seriozitate.
Pe viitor te sfatuiesc sa numai pui astfel de intrebari, nu stiu ce raspunsuri astepti sa primesti dar cu cat intrebarea e mai nasoala si raspunsurile vor fi pe masura. Cu cat o intrebare e mai serioasa o sa vezi si raspunsuri mai serioase.
Mie nu-mi plac intrebarile genul acesta, nu am nimic cu tine, oricine ar fi pus as problema ar fi primit raspuns la fel.
Cheers.

| Vasilicamosbatran explică (pentru Simpatic):

Ok. Ca idee nu toate intrebarile sunt troll
Au fost si intrebari pe bune.
Cum ar fi aia cu cafeaua de ieri. happy
Seara frumoasa sa ai.

| darrio2007 a răspuns:

Mai bine nu face asta, ramane TPU fara un user de „bază".

| mihai69 a răspuns:

Sincer? îți doresc să nu mori deloc, dar să rămâi să trăiești cu urmările accidentului: sechelele tale, ale rudelor, ale celuilalt șofer și familiei sale etc. Ceea ce e perfect posibil.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Accidentele nu sunt sigure. S-ar putea sa omori soferul tirului iar tu sa supravietuiesti, cu niste cioate in loc de membre, si organele interne "usurate". Eventual si craniul micsorat putin, plin de placi metalice, care se dilata/contracta la schimbari de temperatura.

| johnnny123 a răspuns:

La acea viteza de impact nu doar ca mori direct, dar va fi foarte greu ca ramasitele tale sa fie culese dintre fiarele contorsionate din jur. Cu siguranta cosciugul va fi inchis.

| Vasilicamosbatran explică (pentru johnnny123):

Baaa nu cred ca e asa de grav. Vai doamne iarta-ma.

| cristimihailov a răspuns:

Poate 250 ca mai ai timp sa mai apesi un pic frana.
Dar nu te speria, incearca.
La poarta raiului, daca ajungi, nu stiu cum o sa intrii.
Nici sf petru nu te va mai recunoaste.

| Yuoia a răspuns:

Da, mori garantat. Poti sa o faci cu incredere.
Ce idei tampite iti trec prin cap!

| dinaprilie a răspuns:

Asa e.270. Doar sa nu intrii in nimeni cunoscut de mine…

| BuLaNNNeL a răspuns:

De ce sa faci rău unui om nevinovat?
Alege un cap de pod.
Glumeam, du-te la psihiatru.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

La vitezele alea vă râcâie cu șpaclul de pe caldarâm. Doar cu un mare noroc mai reușesc să adune ceva din voi și cu pipeta.