| AnonimPeViata a întrebat:

Dacă ma oprește RAR-ul și nu-mi merg ceasurile din bord ce pot sa pățesc, sancțiune sau ce?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu cred ca te va opri cineva pentru asta, dar asa pentru tine nu ai vrea sa stii cu cat mergi sau si tu faci precum imi povestise unul acum cativa ani ca i-se defectase ceasurile si se orienta dupa borna kilometrica ca sa-si dea seama cu cat mergea?
Unii aveti masini degeaba, no offence dar daca nu ai bani sa intretii, repari o masini degeaba o ai.

| AnonimPeViata explică (pentru Simpatic):

Caut de 5 luni ceasuri sa le schimb, dacă nu știi nu vorbi, borna plii, eu zic ca simt mașina sa știu cu cât ma duc aproximativ.

| Simpatic a răspuns (pentru AnonimPeViata):

In loc sa fii arogant ca tu simti masina ne poti spune ce masina an si model si sunt sigur ca unii de aici poate au idee unde gasesti acele ceasuri. sa nu imi zici ca ai un dodge viper si nu se gasesc.

| Mad1 a răspuns:

Da ce trebuie sa vada? Ti s-a ars vreo siguranta?