| Ssergiuu a întrebat:

Dacă mi-a luat permisul acum seara și am 1 an jumate de cand am permisul și ma duc la acel examen după o lună, mi-l da înapoi pe loc sau ce se intampla?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Testul pentru reducerea suspendarii se sustine doar daca suspendarea dreptului de a conduce a fost pe 60 sau 90 de zile. Trebuie sustinut inainte de a se implini 30 de zile si obtii permisul daca ai reusit la test si dupa expirarea celor 30 de zile.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu spui motivul pentru care ti l-a luat.