| EmilTraian95 a întrebat:

Daca o masina costa acum noua 16.000 € cat va costa second hand peste 4 ani?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de masina, si de cum si intretinuta. Unele marci se devalorizeaza repede, altele mai incet, Si in 4 ani poti faci 10. 000km sau 100.000 km si atunci preturile sh vor diferi considerabil

| EmilTraian95 explică (pentru suntserios):

Este vorba de golf 7

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru EmilTraian95):

7000, poate 200 de euro in minus, poate 400 in plus depinde de intretinere.

| OldSoul a răspuns:

6000€

| ItzBogdanMDFK a răspuns:

7000 €

| gtr2rr3 a răspuns:

Depinde de marca, depinde de km, depinde de cat e de intretinuta, depinde daca e inmatriculata etc.

| Musca_Dragos_1997 a răspuns:

Cam la jumatate