| AndreeaDeeaDs a întrebat:

Dacă o persoana a picat sala de doua ori, a treia oara va plăti ceva pentru reexaminare? Menționez ca deja e programata online...

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Eu nu-mi amintesc sa fi platit nimic pentru a treia oara, dar a fost mai demult (2012), si am picat la traseu, nu la sala.

In schimb a 4-a oara am auzit ca se face simtita taxa.
(indiferent ca e vorba despre sala sau traseu)

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adica tu esti aceea?

| AndreeaDeeaDs explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu. Soțul meu.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AndreeaDeeaDs):

Cel mai bine ar fi sa il sune pe instructorul dînsului si sa il intrebe, ei stiu daca mai trebuie plătit ceva sau nu. O seara frumoasa.

| NLS a răspuns (pentru AndreeaDeeaDs):

Eu nu-mi amintesc sa fi platit nimic pentru a treia oara, dar a fost mai demult (2012), si am picat la traseu, nu la sala.

In schimb a 4-a oara am auzit ca se face simtita taxa.
(indiferent ca e vorba despre sala sau traseu)