| anonim_4396 a întrebat:

Daca pic orasul la examenul auto categoria B, dau iar sala?

Răspuns Câştigător
| pykey1994 a răspuns:

Da...din pacatebig grin Eu am picat traseu o data pentru ca am fost prea convins ca il iau, trebuie sa fi atent sa nu pari cel mai smecher si nici cel mai prost.....incearca sa fi calm si atent si il iei succes!

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Da.Să fi atent la indicatoare, la semnalizare și stai departe de oglinzile mașinilor.
Pe trecerea de pietoni iei piciorul de pe accelerație, iar la stop oprește-te chiar dacă nu vine nicio mașină.

Succes.

| viotedy a răspuns:

Intipareste-ti in minte cam pe unde sunt strazi cu sens unic, stationarea interzisa...mergi pe jos si uita-te atent la semne cam pe unde ar fi traseul, daca nu-i orasul mare, sa nu cumva sa nu observi vreun semn si sa-ti dea plasa.de genul-intoarce aici-si e sens unic.

| vioreltt a răspuns:

Da o sa dai iar sala. dar incearca sa nu pici examenul. Ca iar o sa mai platesti o taxa. Fii atent si prudent! Succes la examene!

| andrei1234512 a răspuns:

Da iar dai sala