| Cezar_Demidov_1997 a întrebat:

Dacă pun bara de skoda octavia 5e vrs non face-lift pe skoda octavia 5e non face-lift, se potrivește cu farurile care nu sunt pe led?

1 răspuns:
| MadalinDragos a răspuns:

Nu știu 100% exact, dar la facelift, farurile ar putea avea forma putin diferita. Ai putea avea surpriza sa trebuieasca schimbate si aripile fata si poate si capota. Cel mai usor iti dai sema, daca ai avea sansa sa pui aceste doua modele bot in bot (facelift si non facelift), iar asa vei vedea live daca sunt sau nu diferente. Cea nonfacelift, nu trebuie sa fie a ta neaparat, gaseste una si parchează masina ta bot in bot cu aceea la 1m distanta. Da-te jos si vezi diferentele. Iar daca vine proprietarul, spune-i de ce ai parcat asa, la ce te uiti su ce plan ai cu a ta, si iti garantez ca nu se va supara, ci din contra, te va si ajuta, poate chiar deschizandu-ti capota sa vezi daca se aseamănă sau nu.
Multă bafta.