| Drifterx500 a întrebat:

Daca se termina starea de urgenta pe 27 aprilie, asta inseamna ca pot da traseul pe 30? Si daca se prelungeste voi fi programat automat sau cum se procedeaza?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca in iunie nu se duce virusul asteapta relaxat pana in 2021

Bula
| Bula a răspuns:

Fii bucuros daca in 30 august vor fi reluate examinarile auto.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Starea de urgenta se termina pe 16 apr si probabil se va prelungi in 30 zile minim. Si la de debandada va fi dupa starea de urgenta cine stie cum se vor reface programarile

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai zis bine dacă. Dar cum in Romania nu merg lucrurile bine ai de asteptat.

| Eugen80 a răspuns:

Daca se termina in toamna starea de urgenta, sa fii norocos.