| Alex20778 a întrebat:

Dacă vreau sa dau de A1, o sa ma programeze in primavara sau pot sa dau si acum, cât e timp frumos?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta vremea, ci varsta ta!
Trebuind sa ai 16 ani IMPLINITI, in momnetul examenului auto, asa spune legea.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In orice caz, daca tot te streseaza vremea, poate-i mai bine sa te apuci de scoala de soferi la primavara, cand vremea este mult mai buna si previzibila, putand sustine examenul de sofat si sa sofezi pe asfalt curat, nu pe zapada sau gheata, cum este posibil in urmatorele 2-3 luni.