| GaryOfLivia a întrebat:

Dacă vreau să merg cu mașina personală în Germania de ce am nevoie?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Actele in regula la masina, buletin, vinieta pentru Austria si Ungaria si bani de benzina

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai nevoie de cartea de identitate, permis de conducere corespunzator si certificatul de inmatriculare a masinii.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Ioandelasal):

Si RCA valabil. Bine ar fi si ITP.

| mgtow a răspuns:

Bani de carburant, pentru femei si sa mergi la cravata. Desigur pe langa actele masinii si un D&G la indemana parfum.

| RAY a răspuns:

De buletin

| Începătorul988 a răspuns:

Permis, buletin, actele masini, si rovinieta pe Austria, Ungaria, si prin ce mai treci tu

| TheAnonimous3037 a răspuns:

Doar in tarile care nu sunt membre UE ai nevoie de procura, deci in Germania doar buletin.