| Cybe3r a întrebat:

Daca vrei sa faci unghiul de fuga la masina trebuie neaparat sa pui cauciucuri noi fata/spate.

Răspuns Câştigător
| ady18 a răspuns:

Pai normal deoarece fiind roase nu pot face unghiul de fuga corect, incearca s apui niste cauciucuri mai bune si rulate uniform

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cand faci unghiul de fuga il faci sa vezi daca s-a destabilizat ceva, daca totul e ok, nu pentru a pune cauciucuri noi. Nu esti obligat sa pui asa ceva.

| Klandestin a răspuns:

Nu! Doar sa iti faci presiunea in roti inainte!
Si depinde ce masina ai, nu la toate masinle poti regla pe spate!

| KronstadtResurrection a răspuns:

Afirmi, sau încerci să întrebi și nu-ți iese?

| Cybe3r explică:

Am opel astra h si se rod cauciucurile fata pe interior si am fost la un service si a spus ca trebuie sa schimb cauciucuri noi sa poata face unghiul de fuga.

| ady18 a răspuns (pentru Cybe3r):

Pai normal deoarece fiind roase nu pot face unghiul de fuga corect, incearca s apui niste cauciucuri mai bune si rulate uniform