| fqwaf a întrebat:

Dati-mi si mie niste masini intre 6000 si 10000 de euro, noi? Puteti sa imi dati si un link

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

N-am la mine, ca ti-as da.
In bugetul asta, te incadrezi doar cu Logan, poate si Fiat Albea. In rest, doar supozitoare de genul: Opel Corsa, VW Lupo, Ford Fiesta, Fiat Punto, Chevrolet Spark si Aveo.

| fqwaf explică:

Am gasit acest link :
http://www.4tuning.ro/......-8517.html

| ionutg7 a răspuns:

BMW 118Tdi Break

| suntserios a răspuns (pentru ionutg7):

Cumpara tu BMW nou cu 10. 000euro

| Motanel18 a răspuns:

Iti recomand sa iti cumperi un logan nou la banii astia cu motorul de 0.9 Tce, economic, taxe mici, impozit mic, 90 cp suficienti pentru aceasta masina.