| Aspect97 a întrebat:

Dau funda celui mai bun raspuns. Am un Volkswagen T5 cu motor de 2.5 TDI de 174 de cai. Si am o problema la el, imi vibreaza motorul la relanti. Am pus un tester pe ea si spune ca are ceva probleme la injectoare. Am comandat alte injectoare, mecanicul le-a montat si dupa aceea tot la fel mergea. Oare ce problema ar putea sa aiba? Sa fie de vina volanta?

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Verifica si tampoanele de la motor, sanse mari sa fie obosite si necesita inlocuire.