| drnadrianflorindrn a întrebat:

DAU FUNDA! Intrebarile de la sala (pentru obtinerea permisului auto) sunt la fel ca si cele de pe DRPCIV si E-DRPCIV?

Răspuns Câştigător
| ionutz4u92 a răspuns:

Da intrebarile sunt aceleasi dar pot fi doar formulate diferit. Eu am dat sala anul trecut si din toate intrebarile doar 2 mi-au picat care nu le-am gasit drpciv.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

DA.

| Dorifto a răspuns:

Exact la fel

| DarkMyst1 a răspuns:

Da, 50% din intrebarile de pe site sunt aceleasi, multe sunt putin pe dos, dar totul e sa nu te grabesti ca intrebarile sunt foarte usoare!

drpciv - chestionare auto
Mediu de invatare. Legislatie. Chestionare auto pentru categoriile A, B, C, D si E.