| AliYT a întrebat:

[DAU FUNDA]
Salut TPU! Am un hoverboard de cateva luni si am inceput sa merg pe el dabea acum cateva zile...Aseara dupa vreo 30 minute de cand era la incarcat s-a auzit o bubuitura si bunica mea zice ca s-a vazut o flacara, hoverboard-ul merge...M-am plimbat pe el azi dar problema e ca imi este frica sa il mai bag la incarcat. Sa il bag? Ce sa fac?

1 răspuns:
| NumeUtilizatorUtilizator2019 a răspuns:

Sincer, zic sa apelezi la un specialist in mecanice inainte sa faci ceva. Sunt multe cazuri neplacute care s au intamplat cu hoverboard urile. Sper ca te-a ajutat ☺