| TheOne19 a întrebat:

De 50.000-55.000 de euro ce masina e mai buna Land Rover Discovery 4 sau Porsche Cayenne? Porsche Cayenne am auzit ca e masina pentru femei si vreau ceva mai masculin... dar altceva poate sa depaseasca bugetul ex Mercedes Ml merita? sau range rover?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Fara nici o discutie Discovery 4 HSE... la ora actuala nu are concurenta pe segmentul din care face parte. Este varful de gama si conduce detasat "lupta" urmat de Toyota Land Cruiser V8 si Mitsubishi Pajero, apoi Touareg, X5, urmat de GL, GLK, ML, etc.

| AlexCrb a răspuns:

Jeep Wrangler, Range Rover sau Land Rover Discovery.

| pink425 a răspuns:

I`ati frate un logan laughing ca dupa aia nu mai ai bani de benzina si asigurare pentru porsche!