| TheOne19 a întrebat:

De 50.000-55.000 de euro ce masina e mai buna Land Rover Discovery 4 sau Porsche Cayenne? Porsche Cayenne am auzit ca e masina pentru femei si vreau ceva mai masculin... dar altceva poate sa depaseasca bugetul ex Mercedes Ml oare merita?

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Uite-te pe celalt topic, ti-am raspuns acolo!

| push2gl a răspuns:

Un duel in care competitorii au excelat la capitole diferite. In timp ce Cayenne este mai rapid, mai agil si ofera un plus in materie de spatiu interior, Range Rover Sport este mult mai confortabil, mai bine finisat, este extrem de silentios, are un motor rafinat, cu un consum mai mic si un comportament de top in off-road. In plus, pretul acestuia este mai mic, iar intretinerea mai ieftina. Cu aceste atuuri, Range Rover Sport se impune la limita in acest comparativ.

| killforfun19 a răspuns:

Rover Discovery 4

| Sminoc12 a răspuns:

Iti Recomand Porsche Cayenne Ca E Misto Si E De Baieti Mah!

| andrei8 a răspuns:

Porsche Cayenne este mai de viteza desi este un gip.Intre Porsche Cayenne si Land Rover Discovery 4 ti-as recomanda mai mult Land Rover Discovery 4 fiindca si tata a avut unu luat nou si este foarte foarte bun. Daca doresti un Mercedes ML ti-as recomanda ultimul model si nou.Sa te mai uiti si tu la imagini, am mai vazut pe google si pe strada un Land Rover Vogue nu stiu daca este mai mult masculin sau feminin dar cred ca este foarte bun si pentru un barbat cu gusturi alese.Cred ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| ligiutza07 a răspuns:

Iti recomand land roverul, tata a avut 2...si e foarte multumit de ea.si daca vrei cv mai masculin land roverul( dup parerea mea )e perfect plus ca e rezistent la accidente, stiu din propria experienta