| JusTPauL a întrebat:

De ce cand intorc curba spre stanga se aude un troncanit din spate de la masina...acum ceva timp a ajuns tot mijlocul pe jos si se poate sa se fi stricat ceva.
Doar cand intorc curba la stanga si parca tot din partea stanga spate se aude.
Cine stie ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce imi mai plac mie intrebrile astea. nu iti dai tu seama care conduci masina si ne intrebi pe noi pe net de zici ca am avea un glob de cristal si ghicim in el

| JusTPauL explică (pentru suntserios):

Eu vorbesc serios.
Am fost si la servis, au zis ca totul e in regula, nu e nimic rupt sau indoit.
Poate se gaseste unu care sa stie despre ce e vorba.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru JusTPauL):

N-ai explicat deloc bine.
Fa niste teste, vireaza in loc, si vezi cand se aude. Da inainte, inapoi... Bruscheaza plecarea, frana... Vezi si tu cand si cum suna. Poate fi o bucsa de brat pe spate, sau tendon.
Poate ai ceva cu tractiune spate si cloncane o planetara, ori grupul. N-avem de unde sa ghicim noi, daca nici nu dai detalii.
Iar 'mecanicii' aia, trebuia sa vina cu tine in masina, sau daca le dai acordul, sa iasa ei in probe, sa vada cand si cum se aude zgomotul. Pe elevator n-ai de unde sti ce se intampla in mers.