| anonim_4396 a întrebat:

De ce moare motorul dimineața? Oricât de finuț aș umbla cu ambreiajul, tot moare de 2 ori...a 3-a oară n-are nimic, pot ridica piciorul aproape de tot fără nici o problemă

4 răspunsuri:
| spoty78 a răspuns:

Ce masina?
Valve infundate, cea mai comuna problema, du o la un service pentru diagnoza

Bula
| Bula a răspuns:

Vine iarna, frigul!
Motorul a fost reglat pentru regim de vara, iar pentru iarna trebuie reglat din nou!

| Treaem24 a răspuns:

Sau rezervorul își pierde presiunea si revine combustibilul după conducte inapoi in rezervor si dim sunt conductele goale

| Valyasdfg a răspuns (pentru spoty78):

Opel Astra H station wagon din 2007