| Danieldaniel28 a întrebat:

De ce nu mai pornește mașina dacă schimb cdplayerul cu unul din zilele noastre? Am un Peugeot 206 an 2007, dacă scot mufa la casetofonul de fabrica nu mai pornește mașina. Unde rezolv și eu problema? Am căutat peste tot pe internet absolut nimic nu am găsit...nu găsesc pe cineva care împerechează mașina cu casetofonul nou... nu știu unde sa mai caut dacă cineva are un număr de telefon de la cineva sa ma ajute și pe mine, sunt din București.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la servis si acolo un electrician auto o face el, sigur cineva a legat pe direct niste fire importante si daca scoti casetofonul decuplezi motorul ca sunt puse firele pe aceiasi mufă, vreun "Dorel" a facut instalatia cum l a taiat capul.

| Danieldaniel28 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu este asta. Mașina este de fabrica.