| Robert03122002 a întrebat:

De ce telefoanele nu se conectează la bluetooth-ul mașinii? Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ar fi util daca ai zice si ce masina ai barosane.

| Zuzu1991 a răspuns:

Sa iti cumperi alt telefon?
...telefoane
faza cu bluetooth-ul e ca e compatibil intre versiuni numai in anumite cazuri:
host-ul (telefonul) trebuie sa fie o versiune mai mare sau cel putin egala cu, clientul (masina) singurele exceptii sunt bt 4 si 5
deci, daca pe tel ai bt 3 si masina are bt 4, atunci nu ai nici o sansa

sau bt din masina e defect...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt masini care nu au aceasta functie. A ta ori nu are asta ori tu nu faci corect ce faci tu acolo