| anonim_4396 a întrebat:

De ce tipul Jaguar X type sunt atat de ieftine? Sunt scumpe piesele? Arata bestial tapiteria si tot insa din cauza ca sunt fabricate in China/Japonia sunt atat de ieftine?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

China mai bine zis. Jaguar nu a facut niciodata masini faine, englezii nu se pricep la design doar aia mai batrani se bucura de inventiile lor

| 2EXA a răspuns (pentru mgtow):

Mie imi place tare modelul insa nu sunt sigura ca ar fi okay sa fie prima masina.In general imi plac cele mai old school insa sa inteleg ca sunt scumpe piesele deoarece se gasesc mai rar.

| mgtow a răspuns (pentru 2EXA):

E marca de aia piesele sant scumpe. Alea tot un fier si un cauciuc sant ca piesele de la un trabant. Pt un animal salbatic in miniatura totu e scump acum

| RobertMoon a răspuns:

Sunt atat de ieftine deoarece deja a devenit un model vechi de ceva timp, interiorul arata excelent, dar de afara se vede ca este un model vechi fata de celelalte modele de Jaguar...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din ce stiu eu modelul ala e facut in UK.
insa e o masina veche de minim 10 ani necautata pe piata sh urilor si scumpa la piese ca e premium pana la urma.