| fender92 a întrebat:

De unde imi cumpar si eu niste folii pentru geamuri fumurii? ieftine.

Funda si folositor!

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Folii pentru geamuri poti gasi la magazinele de piese auto. Atentie montajul lor fare omologare RAR constituie cantraventie.

| BassHunter13 a răspuns:

Nu iti lua folii pentru ca daca nu le lipesti bine se dezlipesc! cu 400de lei iti faci gemuri fumuri prin IONIZARE(la cuptoru de caldura)Si nu o sa mai ai probleme cu ele!

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns:

Folii ieftine? Vrei sa ramai fara talon laughing. Folia trebuie pusa intr-un atelier autorizat de rar care se omologheaza.

| mowgly a răspuns:

De la aprozar! laughing