| anonim_4396 a întrebat:

Deci mi-am facut asigurare la masina pe 6 luni si brokerul de la asigurare a trecut gresit numarul de inmatriculare pe asigurare, in loc sa puna numarul de inmatriculare actual al masinii, l-a scris pe cel vechi. Seria de sasiu corespunde, e trecuta corect, el a zis ca nu are nimic daca e trecut alt numar de inmatriculare. Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Conteaza seria de sasiu, dar poate oricand sa iti, modifice polita

| StefanDrg a răspuns (pentru suntserios):

Daca ma oprește politia si vede alt număr pe asigurare. O sa fie problema?