| NuConteazaShinee a întrebat:

Detin un opel astra H din 2007 dar este modelul produs de dupa 2004, motor 1,4 benzina si parca are rezervorul de 54 de litri thinking Intrebarea mea este, cati litri mai are cand ajunge la prima liniuta din primele 3 liniute de lampa(liniutele de jos)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| IonutAxi a răspuns:

Pai cand ajungi la liniutele alea incearca sa scoti toata benzina care a ramas in rezervor si vezi cat are.Si daca are sita rezervorul trebuie sparta. Succes