| LilTunechi a întrebat:

DIN BOTOSANI cineva care a facut scoala de soferi la RUT langa sala polivalenta...ce parere aveti cum sunt masinile profesorul ati laut permisul din prima?

Si daca nu ce parere imi puteti da despre scolile de sofer: REGAL sau UNIVERSUM...si ar fi buna si o recomandare de scoala cat mai ieftina

Răspuns Câştigător
| Petcu_Constantin_1978 a răspuns:

Iti recomand universum eu am luat permisul din prima au doi profesori buni unul de cursul de legislatie si unul de mecanica.succes

3 răspunsuri:
| Luis99 a răspuns:

Eu am dat la rut si am luat din prima, dar nu recomand.