| Anonimaaaxgar a întrebat:

Din ce cauza nu se mai aude torsul ăla lin de motor diesel? Care ar putea fi cauza sau defecțiunea?

3 răspunsuri:
| Edmonds2342 a răspuns:

Vezi nivelul la ulei

| gheorghe699 a răspuns:

Ai putea verifica; ventilatorul de la clima, compresorul de la servodirectie, precum si strangerea colierlor in cazul in care ai avut interventii la motor, dar nu neglija si faptul ca poate ai trecut o bordura, o denivelare si o protectie ceva metalic atinge usor ..deaici o functionare zgomotoasa ..sau poate este pe lant(distributia)si se aude zgomotul specific.

| Anonimaaaxgar explică (pentru Edmonds2342):

L-am verificat și este corespunzător