| MariusCristianCMC a întrebat:

După cât timp te programează la traseu după ce ai trecut sala?

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

După vreo 3 luni. Eu am dat pe... 18 ianuarie dacă nu mă înșel și m-a programat în aprilie.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de oras, media cica e de cam 3 luni

| kid47 a răspuns:

Depinde de unde esti, pe Dambovita, Targoviste m-a programat la ~ 2 - 3 luni cam asa.Pe Prahova mi-a spus un baiat ca te programeaza si mai tarziu.
Acum depinde si cum nimeresti, unde s-a ajuns cu programarea ca sunt foarte multi care dau de carnet happy!

| Valentina_Ionela_1992 a răspuns:

Cam la doua, trei luni. Acum depinde si cate locuri sunt disponibile.

| Valentina_Ionela_1992 a răspuns:

Cam la 2-3 luni. Depinde si cat de ocupati sunt

| Burghelea_Andrei_1992 a răspuns:

Cam trei luni.eu am dat pe 28 noiembrie sala și traseul îl am pe 6 martie