| raducristian1 a întrebat:

Dupa parerea voastra, care credeti ca sunt cele mai bune si trainica masini pana in 4000 euro cu o intretinere cat de cat decenta?

Răspuns Câştigător
| farryx a răspuns:

ALH-uri vezi peste tot, sunt bune, dar daca vrei sa iesi putin in evidenta poti opta pentru o mazda 6, de preferat dupa 2006-2007, cam toate motorizarile sunt bune si trainice. Am vazut din 2008 cu peste 400. 000km si nu avea nicio problema, toate schimburile facute la reprezentanta. Seat, Audi, Vw, Skoda au cam aceleasi motoare, adica seamana intre ele si sunt fiabile, dar acum...ramane alegerea ta.

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Alfa romeo 159

| Yon1470 a răspuns:

Masinile marca volkswagen bora-1.9 Tdi, golf 4 sunt aceleasi masini, difera doar caroseria.Au motoare foarte bune si daca bagi ceva banisori in ele sa le pui la punct, rar ai probleme cu ele.La 4000 de euro gasesti masini destul de uzate si folosite si trebuie sa te astepti la ceva banisori in plus, pentru a le da viata!

| bogdan456 a răspuns:

Eu zic ca un golf 4 full si cu motlrizarea de 1.9 ALH n-are moarte dar la pretul asta te poti uita si la un golf 5 cu motorizare 1.9 Tdi