| 1Mihai1 a întrebat:

E class-2004 sau A4-2004? Luand in considerare toate punctele de vedere

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu ai ce lua in considerare, nici comparatie sunt 2 masini de clase diferite, nu le poti compara. Daca ziceai Cclass cu a4 atunci da comparai,amandoua fiind de aceiasi clasa si acelasi an.
Comparatiile se fac la aceiasi clasa,asta asa ca idee, pe viitor sa stii sa nu mai confunzi avioanele cu submarinele, ambele au motor, una alta dar una merge prin aer, ailanta prin apa laughing

| Începătorul988 a răspuns:

Sincer as alege a4 b7. Ai grija sa nu iei b6, ca este euro3. Mai ales un motor diesel. A4 b7 2.0tfsi nu iti place?

| qLiNn a răspuns:

Recomandat e sa iei mergi pe A4, deoarece este o masina mai fiabila, mult mai ieftina la momentul ala spre deosebire de E klase. E mult mai bine A4, deoarece sunt foarte multe in Romania, asta inseamna preturi mici la piese sh, la componente etc. Un alt plus sunt motoarele foarte bune de pe A4 de atunci, motoare fiabile si foarte rezistente, pe diesel, puternice si consumatoare pe benzina ( aici 1. 8Turbo rupe). Plus, A4 din 2004 arata mai bine decat E klase din 2004. Eu unul as merge pe A4! Spor, si sa fie cu noroc masina, fara prea multe probleme, oricare ar fi ea!