| xcwx a întrebat:

E mai bine sa ma programeze calculatorul la examenul practic, imediat dupa ce am dat sala sau e mai bine sa-l pun pe instructor sa ma programeze?

5 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Calculatorul.

| florin926481f a răspuns:

Iti faci programarea dupa ce promovezi examenul teoretic(sala) pe acelasi calculator, e mai simplu si cred cea mai rapida varianta, nu cred ca are cum sa-ti gaseasca instructorul loc mai devreme decat cele afisate pe calculator.

| 19flo79 a răspuns:

Tu de fapt vrei sa stii cum e mai rapid nu cum e mai bine? happy

Intreaba-l pe instructor!

| xcwx explică (pentru 19flo79):

Da, mai rapid ar insemna mai bine in cazul asta. happy deci, care e varianta mai rapida, calculatorul sau instructorul?

| 19flo79 a răspuns (pentru xcwx):

Pai fa si pe calculator si zi si instructorului sa faca si mergi la prima care iese... happy