| GeorgeMihai a întrebat:

E mai grea scoala de soferi in afara sau mai usoara fata de aici din Romania?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E exact la fel. multi spun ca acolo nu ai voie sa dai spaga cum e in Romania, dar se inseala! happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In materie de sofat, e tot aia.
Insa acolo o sa-ti fie mult mai greu, ca ai de trecut examenul teoretic pe care unii nu il inteleg nici in romana.

| cristimihailov a răspuns:

E mai usoara in Romania si mai dificila in afara.

Porneste totul de la limba in care vorbesti, pana la chestiile locale tipcie.

| MariusF23 a răspuns:

E mai usoara in Romania. Gandeste-te, ca aici mai merge cu spaga, acolo te baga la puscarie pentru asta.