| celmaitarenume a întrebat:

E normal sa scoata masina putin fum la pornire (cateva minute) dupa ce i-am facut stage 1? (32 de cai in plus)? Mentionez ca are filtrul de particule anulat si catalizatorul scos.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru 32 cp e ultimul an cand circuli? Ca itp in halul asta nu cred ca iei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal, ma mir ca nu scoate fum permanent fara filtru si catalizator, dar pentru 32 de cai.e risipa de bani si poluare degeaba si daca te prinde RAR-ul adio talon

| SebySmekSmeks0 a răspuns:

Ioi