| Zmaranda_Andrei_ a întrebat:

E periculos sa imparti datele de pe permisul de conducere cu lumea?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar ce mă, datele de pe permis sunt pliante?
Vorba lui Kronstadt.
Of, mare-i gradina ta, Doamne!

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce date si cum le imparti?

| Zmaranda_Andrei_ explică (pentru suntserios):

Am trimis o poza cu permisul care a fost aratate pe un clip video

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Foarte.
Se poate face un permis fals cu datele tale. Te trezești cu amenzi sau citații pe numele tău, pentru fapte de care nu ai habar.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu distribui niciun document de al tau nicaieri pe internet, prin poze sau sub alta forma.Da, e periculos!

| johnnny123 a răspuns:

Adică vrei să postezi public o poză cu permisul tău de conducere ca să te lauzi că l-ai luat, sau care e logica? De ce ai "împărți" datele de pe permisul de conducere cu lumea?

| darrio2007 a răspuns (pentru johnnny123):

Să vadă tot poporul că a luat permisul. Lauda aia prostească. Si la prima abatere ramane fara el.

| Zmaranda_Andrei_ explică (pentru darrio2007):

A fost pentru o confirmare de varsta, voi veniti aici sa sa va petreceti timpul sa criticati si sa vorbiti cu lumea sau sa raspundeti naiba la curiozitati ala mai sus cu expresia tu cu lauda, folositi si voi siteu asta la ce ar trebui nu ca nu mai aveti cont de Facebook

| darrio2007 a răspuns (pentru Zmaranda_Andrei_):

Sunt si ale modalitati de ati confirma varsta.

| ReddY25 a răspuns:

Normal că da

Răspuns utilizator avertizat